Günümüzde kaldıraç sistemleri oldukça yaygınlaşmaya başladı. Kişiler kontratlar sayesinde elindeki paradan daha fazla kazanç sağlayabilmekte. Fakat diğer bir taraftan borçlanarak da kontratsız işlem açabilirsiniz. Bunlar için coinleri önceden temin etmeniz gerekiyor. Sizde bu coinleri temin edebilmek için bir başkasının lending’ine bırakmanız gerekiyor. Daha sonra aldığınız bu coinler ile kullanıcıya kira bedeli ödeyerek işlem yapabiliyorsunuz. Bu sayede coinlerinizi kiralayarak onlardan pasif gelir elde etmeniz mümkün. Fakat her işte olduğu gibi coin kiralama işininde oldukça fazla püf noktası bulunuyor. İsterseniz dikkat edilmesi gereken noktalara bir göz gezdirelim.

Lending-Nedir-Pasif-Kazanç-Sağlamak

Lending İle Kazanç Sağlamak

Bu noktada coinlerinizi istediğiniz süre kadar kiralayabilirsiniz ve onlar üzerinden pasif bir gelir elde edebilirsiniz. Fakat sizin paranızı kiralayan kişi işlemini önceden kapatırsa paranız size erken dönüş yapar. Bu durumu almış olduğunuz krediyi erken kapatmak gibi örneklendirebiliriz. Bu gibi durumlarda ise kiralanan süre kadar coin hesabınıza geçer fakat bu noktada sizinde hesabınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Çünkü coinleriniz boşta kalabilir ve siz kira gelirim geliyor derken hiçbir şekilde para kazanmaya bilirsiniz. Bu gibi durumların önüne geçmek içinde kiralamayı otomatik tekrarla özelliğini kullanarak kontrol etmeden de coinleriniz üzerinden kazanç elde edebilirsiniz. Hem lending sayesinde risk almaktan da kurtulmuş olacaksınız. Yani kripto para borsası üzerinde risksiz kazanç sağlamak istiyorsanız lending sistemini sizlere önerebiliriz.

Bırakın Coinleriniz Sizin İçin Çalışsın

Lending ile artık sizde pasif bir gelir elde edebilirsiniz. Kira bedellerini de belirlemek sizin elinizde ister yüksek fiyattan ister düşük fiyattan teklif verebilirsiniz. Tabi bizim tercihimiz kira ücretini piyasaya göre belirlemeniz. Bu sayede sizi seçecek olan kişilere daha ucuz bir şekilde coin kiralayabilirsiniz. Ayrıca lending oranları arz talep meselesine göre değişkenlik gösterebiliyor. Talep çok ise fiyatlar ani bir artış gösterebiliyor. Fakat talep az ise fiyatlar düşebiliyor.

Eğer ki altcoinleri elinizde uzun bir süre bekletme taraftarıysanız coinleri kiraya vererek kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca oranları sıkı bir şekilde takip ederseniz ne zaman yükselip ne zaman düşeceğini gözünüze kestirebilirseniz, kazançlarınız da aynı şekilde yükselecektir. Yani kısacası Bitcoin borsasında kazanç sağlamak istiyorsanız borsayı iyi bir şekilde okumanız gerekmektedir.

Yakın bir zamanda BitcoinSV’nin yükselişe geçtiği dönemde coin kiraları da yükselişe geçmişti. Bu sayede coinini kiraya veren bir çok kişi kazanca geçmişti. Yani kira bedelleri coinlerin yükselişi ile doğru orantıda ilerleyebiliyor. Herkese bol kazançlar.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz