Bitcoin günümüzde oldukça yaygın yatırım araçları arasında yerini almaya devam ederken, Bitcoin borsaları da kullanıcılarına ücretsiz Bitcoin’ler dağıtarak kullanıcı sayısını daha fazla yapmayı hedefliyor. Peki bu airdroplar nedir? Hiç sordunuz mu kendinize? Bu insanlar nasıl bedava bitcoin kazanıyorlar diye. Sizlere paylaşmak istediğim ilk site Earn.com

Ücretsiz-Bitcoin-Airdropları-Sayesinde-Para-Kazanmak

Earn.com Nedir

Bu site üzerinde yapmış olduğunuz görevler sayesinde Bitcoin kazanabiliyorsunuz. Bu güne kadar bu site üzerinden çok fazla para kazanan insan oldu. Ve halen kazanmaya da devam ediyorlar. Site üzerinde kazanmış olduğunuz Bitcoin’leri hesabınıza çekebiliyorsunuz. Bu site sizlere airdrop konusunda şiddetle tavsiye ettiğimiz sitelerden birisi.

Yapmanız gereken görevlerde biraz bahsedecek olursak, airdroplar zaten size görev geldiği zaman bildirim yolluyorlar. Bu yüzden sistem çok kolay diyebiliriz. Görevler ise sitenin telegram hesabını veya İnstagram hesabını takip edin tarzında. Yani görevlerde oldukça basit. Kısacası taş atıp ta kolunuz yorulmuyor ve böyle ufak ufak ciddi miktarda paralar elde edebiliyorsunuz. Bu şekilde hem kendinize ek gelir modeli yaratmış oluyorsunuz.

Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

Evet doğru duydunuz kazançlar ücretsiz ama bu kazançlarında belli bir kuralları var. İlk olarak siteye kayıt olduktan sonra mail adresinizi doğrulamanız gerekiyor. Ayrıca hesap bilgilerinizi de İngilizce girmelisiniz. Çünkü kayıt olacağınız sitelerin hepsi yabancı. Ayrıca profil resminizin de size ait olması gerekiyor. Ve sitede bulunan list bölümünü hep güncel tutmanız gerekli bu sayede önünüze çok fazla görev çıkabilir.

Riskli Bir İş mi?

Hayır airdrop sistemlerinde kazançlarımızda kesinlikle risk yok. Çünkü sisteme para yatırmıyoruz bedavadan para kazanıyoruz. Ayrıca sistemden paralarınızı çekerken de belli bir komisyon ücreti de  ödemiyorsunuz o bile ücretsiz yani.

Airdroplar Neden Olur?

Peki bu siteler neden ücretsiz Bitcoin dağıtıyor diye sorduğunuza eminim. Bu dağıtılan paraların tamamı reklam için, çünkü site sahipleri kendilerine daha fazla kullanıcı edinmeyi hedefledikleri için ücretsiz bir şekilde Bitcoin dağıtımı yapıyor. Ayrıca site içerisinde kullanıcılara sunulan referans kodu ile siteye üye olan sayısı daha çok artıyor. Ve siteye üye getiren kişi yeni getirdiği arkadaşı sayesinde daha çok kazanç elde edebiliyor.

Yani sistem tamamen Network mantığı üzerine kurulu diyebiliriz. Sizde airdrop siteleri üzerinden kazanç sağlamak istiyorsanız detaylı bir araştırma yaptıktan sonra bu sistem ile kazanç sağlayabilirsiniz.

Haftanın önemli gelişmelerini takip etmek için Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi giriniz